tyco_logo1.jpg
Ogrzewanie podłogoweEfektywne ogrzewanie podłogowe

Samoregulujący przewód grzejny T2Red lokalnie dostosowuje swoją moc grzewczą. Więcej ciepła dostarczane jest w chłodniejszych strefach, np. przy drzwiach czy pod oknami, a mniej pod dywanami i meblami, co poprawia efektywność wykorzystania energii. Znaczy to również, że mokra podłoga wysycha dużo szybciej.

Przewód grzejny T2Red może być układany pod podłożem z drewna, płyty wiórowej, płyty gipsowej lub betonu.

 

Unikalny system ogrzewania podłogowego

System T2Reflecta składa się z tłoczonej płyty izolacyjnej, samoregulującego przewodu grzejnego T2Red oraz specjalnego kleju T2Reflecta.

Izolacja termiczna dobrej jakości podnosi wydajność ogrzewania ograniczając straty ciepła. Płyta izolacyjna T2Reflecta składa się z warstwy EPS wysokiej gęstości, pokrytej cienką warstwą aluminium, co zapewnia odpowiednią dystrybucję ciepła.

 

Efektywne ogrzewanie podłogowe

Mata T2QuickNet o niewielkiej grubości, jest idealnym rozwiązaniem przy renowacjach – szczególnie dla posadzek z płytek ceramicznych. Mata o grubości zaledwie 3 mm jest układana bezpośrednio w warstwie wypełniającej lub klejowej.
Może być instalowana na wszystkich rodzajach podłoża*, które są odpowiednio zaizolowane i spełniają odpowiednie przepisy budowlane.
Maty T2QuickNet występują w dwóch wersjach: T2QuickNet 90 może być stosowana na wszystkich stabilnych podłożach i T2QuickNet 160, gdy potrzebna jest większa moc grzewcza i szybszy czas nagrzewania.